wirus [760x497]

 

Informacje dotyczące zasad postępowania w przypadku podejrzenia koronawirusa SARS-CoV-2 znajdują się na stronie internetowej http://wsse.szczecin.pl. Ponadto uruchomiono infolinię Narodowego Funduszu Zdrowia o charakterze edukacyjno-informacyjnym, która jest czynna przez całą dobę, 7 dni w tygodniu -pod numerem 800 190 590. Infolinia ma charakter edukacyjno-informacyjny.

kv_plakat_a3.png

 

 

Załatw swoją sprawę elektronicznie!

Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne (koronowirus COVID-19) namawiamy Państwa do ograniczenia wizyt w Urzędzie Gminy Postomino. Gorąco zachęcamy do załatwiania spraw urzędowych na odległość (jeśli to możliwe) za pomocą dostępnych środków komunikacji: telefonu (59-810-85-17), fax-u (59-810-85-84), poczty elektronicznej (email: ug@postomino.pl), platformy e-puap itp.

Kontakt z pracownikami Urzędu Gminy Postomino: https://postomino.pl/kontakt

Jednocześnie rekomendujemy unikanie uścisków dłoni i pocałunków na przywitanie i apelujemy o restrykcyjne przestrzeganie higieny osobistej. Pamiętajmy o częstym myciu rąk wodą z mydłem i unikajmy dotykania oczu, nosa i ust. Kiedy kaszlemy lub kichamy, zawsze zakrywajmy usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką. Zachowajmy bezpieczną odległość (1–1,5 m) od osoby, która kaszle, kicha lub ma gorączkę.

Więcej informacji na temat koronawirusa znajdziesz na stronie https://www.gov.pl/web/koronawirus oraz https://postomino.pl/wiadomosci/7823/informacja---koronawirus-

Powrót do góry