Wstępne deklaracje do żłobka

Szanowni Państwo,czy chcielibyście, aby Wasze dziecko uczęszczało do żłobka?

Rozpoczynamy przyjmowanie wstępnych deklaracji do nowotworzonego żłobka w Jarosławcu. Planujemy uruchomienie działalności żłobka  we wrześniu 2020 roku.

Na realizację tego zadania Gmina Postomino pozyskała dofinansowane   ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z rządowego programu MALUCH+.

Tym samym chcąc wypełnić założenia projektowe zapraszamy do złożenia wstępnej deklaracji objęcia Państwa dzieci opieką żłobkową.

W szczególności zapraszamy rodziców, którzy:

  • są osobami pracującymi opiekującymi się dziećmi do lat 3, będącymi w trakcie przerwy związanej z urodzeniem lub wychowaniem dziecka i przebywającymi na urlopie macierzyńskim lub rodzicielskim;
  • są osobami bezrobotnymi pozostającymi poza rynkiem pracy ze względu na obowiązek opieki nad dziećmi do lat 3, w tym osobami, które przerwały karierę zawodową ze względu na urodzenie dziecka.

 

Wszystkie zainteresowane osoby mogą składać wstępne deklaracje do poniedziałku 08 czerwca 2020 roku. Deklaracje można składać za pośrednictwem poczty email na adres fundusze@postomino.pl w formie wyraźnego zdjęcia lub skanu podpisanego dokumentu.

Informacje w powyższej sprawie udzielane są telefonicznie, pod numerem 59 846 44 39.

loga.png

Wyświetlono: 403

Załączniki

Zobacz również

Powrót do góry