Mikołaje

Wyniki konkursu na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową i Mikołaja!!!

Ogłaszamy wyniki konkursu na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową oraz Mikołaja. Dzieci, młodzież jak i dorośli zgłosili wiele różnorodnych prac. Jury miało nie lada wyzwanie, aby wyłonić te najpiękniejsze. Łącznie otrzymalismy aż 402 prace, w tym 77 Mikołajków i 355 kartek świątecznych.

W dniu 16 grudnia komisja w składzie Renata Zielonka – Dyrektor Biblioteki Publicznej w Postominie, Jarosław Kwiatek – Komendant Straży Gminnej w Postominie oraz Marek Leśniewski – Dyrektor CKiS ocenili i wyłonili laureatów konkursu.

Wręczenie nagród odbędzie się na balu karnawałowym dla dzieci w dniu 1 lutego 2020 r. Poniżej lista nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie z podziałem na kategorie wiekowe.

MIKOŁAJE

 

KAT. do 5 lat

NAGRODZENI:

  • Marcelina Chruszcz – SP Jarosławiec
  • Paweł Plopa – świetlica Naćmierz
  • Mikołaj Luboński - ZSS Korlino

 

KAT. 6-9 lat

NAGRODZENI:

  • Liliana Sikora – SP Postomino
  • Natasza Kęsy – ZSS Korlino
  • Karol Konopka – SP Postomino
  • Damian Łągiewczyk – SP Postomino

WYRÓŻNIENI:

  • Filip Świetlak – ZSS Korlino
  • Kacper Bartlewski – świetlica Rusinowo
  • Laura Czerwonka – SP Postomino
  • Agata Garlin – ZSS Korlino
  • Kacper Sówka – SP Jarosławiec
  • Natalia Stołowska – SP Postomino
  • Igor Zdrzeniecki – „GAMMA" Postomino
  • Maja Pietrzak – „GAMMA" Postomino

 

KAT. do 10-12 lat

NAGRODZENI:

  • Nikola Korejwo – SP Postomino
  • Mikołaj Salabura – ZSS Korlino
  • Zuzanna Brzostowska – „GAMMA" Postomino

WYRÓŻNIENI:

  • Miłosz Stachowski – ZSS Korlino
  • Olga Czarniak – świetlica Łącko

 

KAT. do 13-15 lat

NAGRODZENI:

  • Milena Pakos – SP Staniewice
  • Julia Witczak – świetlica Chudaczewo
  • Sara Mielczarek – świetlica Chudaczewo

WYRÓŻNIENI:

  • Oskar Lech-Szajner – ZSS Korlino

 

KAT. pow. 15 lat

NAGRODZENI:

  • Krystyna Wieczyńska – świetlica Chudaczewo
  • Anna Bryl – „GAMMA" Postomino
  • Alicja Fischer – świetlica Wszędzień

WYRÓŻNIENI:

  • Klaudia Betlet – świetlica Chudaczewo

KARTKI BOŻONARODZENIOWE

IMG 20191216 143301 Large

 

KAT. do 5 lat

NAGRODZENI:

  • Apolonia Sadowska – Przedszkole w Korlinie
  • Lena Macuga – Przedszkole w Postominie
  • Natan Gwiazda – Przedszkole w Postominie

WYRÓŻNIENI:

  • Filip Morawiec - Przedszkole w Postominie
  • Jan Kurz - Przedszkole w Postominie
  • Dominik Maj - Przedszkole w Postominie
  • Zuzanna Lasek – Przedszkole w Jarosławcu
  • Anna Bojkowska - Przedszkole w Korlinie
  • Nikodem Kapuściak - Przedszkole w Postominie
  • Paweł Plopa - Przedszkole w Jarosławcu
  • Nikola Zajkowska - Przedszkole w Postominie

 

KAT. 6-9 lat

NAGRODZENI:

  • Dominik Ciesielski – SP Pieszcz
  • Wiktoria Machelska – „GAMMA" Postomino
  • Mikołaj Ansel – ZSS Korlino

WYRÓŻNIENI:

  • Marcelina Stopa – SP Postomino
  • Julia Piaszczyńska – świetlica Chudaczewo
  • Zofia Zielińska – SP Jarosławiec
  • Nikodem Pacak – SP Pieszcz
  • Lena Piskor – „GAMMA" Postomino
  • Antonina Wardęga – SP Jarosławiec
  • Jakub Domżałowicz – SP Postomino
  • Roksana Lacka – „GAMMA" Postomino
  • Julia Miskiewicz – SP Postomino
  • Kaja Zawada – SP Jarosławiec
  • Anna Taraska – SP Postomino
  • Nadia Kierasińska – „GAMMA" Postomino
  • Karol Andrik – świetlica Rusinowo
  • Dominik Ciężki – SP Postomino
  • Karolina Skrzeczkowska – SP Postomino
  • Karolina Banasiak – ZSS Korlino
  • Zuzanna Pańczak – „GAMMA" Postomino

 

KAT. do 10-12 lat

NAGRODZENI:

  • Mikołaj Salabura – ZSS Korlino
  • Maja Mróz – SP Postomino
  • Julia Chrobak – świetlica Dzierżęcin

WYRÓŻNIENI:

  • Piotr Pawlak – SP Postomino
  • Olga Czarniak – świetlica środowiskowa Korlino
  • Amelia Ordon – SP Postomino
  • Marcelina Szwiec – świetlica środowiskowa Staniewice
  • Olimpia Pruske – SP Postomino
  • Gabriela Justyńska – SP Postomino
  • Miłosz Stachowski – ZSS Korlino
  • Szymon Mazanek – Placówka Wsparcia Dziennego Postomino
  • Franciszek Gosztyła – SP Postomino

KAT. do 13-15 lat

NAGRODZENI:

  • Oktawia Chrobak – Placówka Wsparcia Dziennego Postomino
  • Otylia Gawlikowska – świetlica Łącko
  • Faustyna Szymańska – ZSS Korlino

WYRÓŻNIENI:

  • Patrycja Skrzeczkowska – świetlica Łącko
  • Sara Mielczarek – świetlica Chudaczewo
  • Oskar Lech-Szajner – ZSS Korlino

 

KAT. pow. 15 lat

NAGRODZENI:

  • Barbara Ansel – ZSS Korlino
  • Rafał Bartkowiak – „GAMMA" Postomino
  • Ilona Krajewska-Matyjek – ZSS Korlino

WYRÓŻNIENI:

  • Natalia Młynarz – świetlica Wszędzień
  • Agnieszka Bartkowiak – „GAMMA" Postomino
  • Honorata Łomża – „GAMMA" Postomino
  • Andrzej Bartkowiak – „GAMMA" Postomino

 

Maria Lech - Szajner

Wyświetlono: 768

Zobacz również

  • Pomaganie przez odkręcanie
    12.12.2019
    Pomaganie przez odkręcanie
    Zbieramy nakrętki, aby wesprzeć Fundusz Dzieci Chorych i Niepełnosprawnych Darłowskiego Centrum Wolontariatu. Nakrętka,...
  • 13.12.2019
    Rozkład autobusów
    14 grudnia 2019 r. o godz. 18:00 w Nowym Teatrze im. Witkacego w Słupsku odbędzie się premiera spektaklu...
  • 19.12.2019
    Rejestr BDO
    W związku z wątpliwościami dotyczącymi obowiązku wpisu do Rejestru-BDO Ministerstwo Klimatu przygotowało...
Powrót do góry